Serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa naprawa, czyszczenie i nabijanie

Jesteśmy na rynku od 1993 roku. Nasz serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa to kompleksowa obsługa - naprawa klimy, czyszczenie, nabijanie. Prawie zawsze podczas uszkodzenia pojazdu musimy wymienić jakiś podzespół klimatyzacji typu skraplacze, sprężarka czy przewody. Mamy w tej dziedzinie ponad 30 lat doświadczenia oraz niezbędne narzędzia gwarantujące poprawną wymianę lub naprawę. Zapraszamy - atrakcyjne ceny serwisu klimatyzacji samochodowej i profesjonalna obsługa.

Serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa - profesjonalna naprawa i przeglądy

Oprócz usług naprawczych typu serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa zapraszamy również na bieżące coroczny przegląd klimatyzacji podczas którego:

 • sprawdzimy poprawność pracy klimatyzacji, parametry pracy oraz szczelnośc układu
 • przeprowadzimy ozonowanie wnętrza pojazdu, auta
 • wymienimy filtr kabinowy
 • uzupełnimy czynnik klimatyzacji

Nabijanie klimatyzacji Warszawa

Napełnienie klimatyzacji tzw. nabijanie klimatyzacji Warszawa polega na odciągnięciu przez maszynę starego czynnika i zważeniu go.Następnym krokiem jest wytworzenie próżni z podstawowym testem szczelności. Ostatni krok to uzupełnieniu układu prawidłową ilością czynnika według zaleceń producenta.

W trakcie naprawy i serwisu klimatyzacji samochodowej Warszawa odzyskiwana jest również wilgoć z układu, dlatego regularne serwisowanie i czyszczenie klimatyzacji samochodowej zapewnia utrzymanie wysokiej wydajności klimatyzacji oraz bezawaryjną pracę. Warto zaznaczyć, że nawet jeśli układ jest szczelny i chłodzi beż zastrzeżeń, a w trakcie serwisu okaże się, że poziom czynnika był prawidłowy, usunięcie wilgoci z czynnika podczas całej procedury wydłuża żywot układu klimatyzacji.

Sprawna auto klimatyzacja to :

 • Latem: świeże, czyste powietrze i przyjemny chłód w gorące dni.
 • Zimą: skuteczne osuszanie powietrza, szybsze odparowanie szyb.
klimatyzacja
Promocje:

Serwis klimatyzacji w cenie od 180 PLN netto (obejmuje serwis, ozonowanie i czynnik chłodniczy do 40 g)

Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa

W naszym warsztacie świadczymy również kompleksowe usługi związane z przeglądem, serwisem oraz naprawą klimatyzacji samochodowej Warszawa. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz wysoką jakość świadczonych usług. Korzystamy wyłącznie z najlepszych produktów i środków chemicznych, co przekłada się nie tylko na skuteczność, ale również na bezpieczeństwo korzystania z klimatyzacji przez długi okres.

Jako serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa posiadamy nowoczesny sprzęt, który wykorzystujemy podczas świadczenia usług. W pracy wyróżniamy się wysoką starannością oraz dokładnością oraz podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, tak aby zakres świadczonych przez nas usług doskonale odpowiadał jego potrzebom. Dzięki temu nasi klienci wychodzą z serwisu zadowoleni i chętnie polecają nas innym osobom.

Auto klimatyzacja samochodowa Warszawa - sprawny serwis

W naszym serwisie klimatyzacji samochodowej Warszawa klienci mogą dokonać kompleksowego przeglądu klimatyzacji samochodowej. Należy pamiętać o tym, że najczęstszymi przyczynami awarii klimatyzacji samochodowej jest zbyt mała ilość czynnika chłodzącego lub brak oleju w układzie. Dzięki przeprowadzaniu regularnego przeglądu klimatyzacji często można zapobiec tego typu usterkom.

W naszym zakładzie nie tylko dokonujemy napraw klimatyzacji wynikających z jej nagłych usterek, ale również oferujemy klientom kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa, który obejmuje również jej czyszczenie. Jest to niezbędne, gdyż w układzie klimatyzacji bardzo często rozwijają się różne bakterie i drobnoustroje, które następnie przedostają się do wnętrza samochodu przez kratki nawiewu, gdy klimatyzacja jest włączona w pojeździe. Tego typu mikroorganizmy mogą być niebezpieczne dla ludzi, dlatego należy okresowo czyścić klimatyzację i ją odgrzybiać. Jest to jeden z ważnych elementów serwisu klimatyzacji samochodowej.

Zakres świadczonych przez nas usług związanych z klimatyzacją samochodową obejmuje m.in.:

 • sprawdzanie szczelności układu klimatyzacji;
 • dezynfekcję (inaczej odgrzybianie) układu klimatyzacji;
 • uzupełnianie i wymianę czynnika chłodzącego;
 • ozonowanie;
 • wymianę czujników klimatyzacji;
 • wymianę sprzęgiełek oraz cewek sprężarek klimatyzacji.

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej w Warszawie

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej powinna być przeprowadzana przynajmniej raz w roku po zakończeniu sezonu zimowego. Wynika to z tego, że w okresie jesienno-zimowym układ klimatyzacji pracuje w warunkach charakteryzujących się zwiększoną wilgotnością powietrza, co może prowadzić do rozwoju szkodliwych grzybów i bakterii wewnątrz układu klimatyzacji. To wszystko może negatywnie odbić się na zdrowiu człowieka, który będzie znajdował się wewnątrz pojazdu w momencie używania klimatyzacji.

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej może być przeprowadzana różnymi sposobami. Do najczęściej wykorzystywanych metod należą:

 • ozonowanie klimatyzacji samochodowej przy pomocy ozonatora;
 • metoda mechaniczna polegająca na bezpośrednim czyszczeniu parownika;
 • metoda chemiczna polegająca na aplikowaniu specjalnego środka chemicznego do układu klimatyzacji;
 • czyszczenie ultradźwiękami przy pomocy specjalnego urządzenia służącego do generowania ultradźwięków.

Coroczny serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa powinien obejmować nie tylko jej czyszczenie. Drugim ważnym elementem jest napełnianie klimatyzacji samochodowej. Podczas serwisu auto klimatyzacji sprawdzamy i przeprowadzamy szczegółową diagnostykę układu i w razie potrzeby nabijamy klimatyzację gazem, jeśli okaże się, że ilość czynnika chłodzącego jest zbyt niska. Wykonując serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa zajmujemy się również uszczelnianiem klimatyzacji samochodowej.

Dobry serwis klimatyzacji samochodowej w Warszawie cennik

Jeśli szukasz dobrego i taniego serwisu zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas, a zaproponujemy dobrą cenę i solidne wykonanie. Jesteśmy od ponad 30 lat na rynku.

W obecnych czasach chyba nikt z nas nie wyobraża sobie podróżowania latem w samochodzie bez klimatyzacji. Stanowi ona podstawowe wyposażenie każdego samochodu. Być może to właśnie jej powszechność sprawia, że często zapominamy o tym, że należy regularnie wykonywać serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa. Trzeba o nią dbać podobnie jak o wiele innych elementów samochodu.

Klimatyzacja samochodowa jest układem, który jest narażony na różnego rodzaju wstrząsy, drgania i uszkodzenia podczas każdej trasy, zwłaszcza wówczas, gdy poruszamy się nierówną drogą, która nie jest pokryta asfaltem, a kamieniami. Biorąc to wszystko pod uwagę ubytki czynnika chłodzącego w układzie klimatyzacji są normalnym i powszechnie występującym zjawiskiem, dlatego też należy je okresowo uzupełniać, aby klimatyzacja działała właściwie. Jeżeli poziom czynnika chłodzącego będzie zbyt niski, to nie tylko wpłynie to negatywnie na efektywność chłodzenia, ale również może być przyczyną usterek podzespołów systemu. Doskonałym sposobem na rozwiązanie tych problemów jest przeprowadzanie regularnego serwisu klimatyzacji samochodowej.

Dodatkowo nieregularny serwisowanie może być przyczyną nagromadzenia w klimatyzacji szkodliwych grzybów i bakterii, które będą dostawały się do naszych płuc przez kratki nawiewu i mogą odbić się negatywnie na naszym zdrowiu. Mogą być one również przyczyną brzydkiego zapachu utrzymującego się we wnętrzu pojazdu. Przeprowadzanie regularnych serwisów klimatyzacji jest bardzo ważne zwłaszcza w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo mocno zanieczyszczone.

Biorąc to wszystko pod uwagę regularny serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa jest czymś, o czym nie wolno zapominać. Coroczny przegląd daje pewność, że klimatyzacja będzie działać sprawnie zawsze wtedy, gdy będzie to potrzebne. Latem pozwoli schłodzić samochód, a w innych miesiącach przyda się do osuszenia parujących szyb.

Ponad 30 lat na rynku

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne oraz dysponujemy dużą wiedzą z zakresu serwisu klimatyzacji samochodowej w Warszawie, co pozwala nam na świadczenie usług charakteryzujących się najwyższą jakością. Korzystamy z najwyższej klasy narzędzi i środków chemicznych, a naszym priorytetem jest szybka, sprawna i kompleksowa obsługa naszych klientów. Jesteśmy świadomi tego, że każdy klient chce, aby naprawa trwała możliwie najkrócej, dlatego staramy się każdą usługę wykonać najszybciej jak jest to możliwe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, a naszym klientom oferujemy uczciwe i rozsądne stawki. Dbamy o zadowolenia naszych klientów.

Zadzwoń +48 602 307 916