Naprawy bezgotówkowe

Obsługa bezgotówkowa • Ponad 30 lat doświadczenia

Nasz serwis wykonuje naprawy bezgotówkowe. Zapewniamy kompleksowa obsługę bezgotówkową od załatwienia formalności po zapewnienie samochodu zastępczego oraz sprawną i solidną naprawę. Działamy nieprzerwanie od 1993 roku oraz posiadamy setki zadowolonych klientów. Działamy terminowo, rzetelnie i profesjonalnie. Nowoczesny sprzęt i wyposażenie warsztatu zapewnia najwyższą jakość usług.

  • Od 1993 na rynku
  • Naprawiamy wszystkie marki pojazdów
  • Najwyższa jakość usług i setki zadowolonych klientów
  • Naprawa aut z USA
Skontaktuj się z nami - doradzimy i pomożemy
4,8 na podstawie 68 opinii z Google
Zobacz opinie Zobacz galerię
Realizacje
Zobacz więcej
super serwis
blacharstwo warszawa
naprawa bezgotówkowa
blacharz warszawa
lakiernia samochodowa warszawa
lakiernik warszawa
likwidacja szkody komunikacyjnej warszawa
naprawy aut z usa warszawa
Korzyści
Dlaczego zaufały nam już setki klientów
Działamy terminowo i profesjonalnie

Sprawnie, skutecznie i szybko poradzimy sobie z każdym uszkodzeniem i awarią.

Ponad 30 lat na rynku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i setki wykonanych napraw.

Solidna i wysoka jakość potwierdzona certyfikatami

Działamy profesjonalnie i rzetelnie oraz zapewniamy obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Bezgotówkowe naprawy

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe to opcja dostępna w wielu polisach ubezpieczeniowych, która pozwala klientom na skorzystanie z usług wybranego warsztatu bez konieczności samodzielnego opłacania naprawy. Proces ten jest możliwy dzięki współpracy firmy ubezpieczeniowej z warsztatami samochodowymi.

W przypadku gdy dojdzie do zdarzenia komunikacyjnego (wypadku samochodowego, stłuczki itp.), w którym ucierpi samochód, jego właściciel może udać się do wybranego warsztatu i tam przeprowadzić naprawę swojego pojazdu bez konieczności ponoszenia kosztów tej naprawy. Koszty te zostaną pokryte przez zakład ubezpieczeniowy. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla właścicieli samochodów, gdyż nie wiąże się ono z nagłymi wydatkami.

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe są obecnie bardzo często oferowane jako dodatkowa opcja w polisach ubezpieczeniowych i cieszą się coraz większą popularnością. Koszty takiej opcji są uwzględniane w wyliczeniu składki ubezpieczeniowej, którą płaci ubezpieczający. Wiele polis oferuje również dodatkowe usługi polegające np. na zapewnieniu auta zastępczego na czas naprawy własnego pojazdu.

Podsumowując, bezgotówkowe naprawy powypadkowe są bardzo wygodnym rozwiązaniem dla tych właścicieli samochodów, którzy chcą mieć pewność, że w razie wypadku czy stłuczki ich samochód zostanie szybko naprawiony w profesjonalnym warsztacie samochodowym, a oni sami nie będą musieli ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z tą naprawą.

Zadzwoń +48 602 307 916