Lakiernik Warszawa samochodowy - dobre lakierowanie samochodu

Lakiernik Warszawa Auto-Efekt skorzystaj z ponad 30 lat doświadczenia. Naprawy lakiernicze od 1993 na rynku. Współpracujemy z renomowanym producentem używając najwyższej jakości materiałów. Jako lakiernik samochodowy Warszawa wykonujemy lakierowanie samochodu na najwyższym poziomie z obsługą bezgotówkową (z AC i OC) napraw powypadkowych. Posiadamy setki zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

  • Od 1993 na rynku
  • Naprawiamy wszystkie marki pojazdów
  • Najwyższa jakość usług i setki zadowolonych klientów
  • Naprawa aut z USA
Skontaktuj się z nami - doradzimy i pomożemy

Lakiernik Warszawa

Lakiernik Warszawa zapewniamy solidne i wytrzymałe lakierowanie samochodu. Nasi klienci mogą być pewni, że nawet po długim czasie lakier będzie świetnie się prezentował.

Wszystkie usługi lakiernicze w Warszawie wykonywane przez nas wyróżniają się wysoką jakością. Lakiernik samochodowy Warszawa ponad 30 lat na rynku - nasi klienci mogą mieć pewność, że zrobimy wszystko, żeby byli zadowoleni z finalnego efektu. Nie tylko idealnie dobieramy kolor lakieru, ale również dokładnie nakładamy kolejne warstwy lakieru w taki sposób, który jest najlepszy dla samochodów danej marki.

lakiernik warszawa lakierowanie samochodu
4,8 na podstawie 68 opinii z Google
Zobacz opinie Zobacz galerię
Korzyści
Dlaczego zaufały nam już setki klientów
Działamy terminowo i profesjonalnie

Sprawnie, skutecznie i szybko poradzimy sobie z każdym uszkodzeniem i awarią.

Ponad 30 lat na rynku

Jako lakiernik Warszawa posiadamy wieloletnie doświadczenie i setki wykonanych napraw.

Solidna i wysoka jakość potwierdzona certyfikatami

Działamy profesjonalnie i rzetelnie oraz zapewniamy obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Lakiernik samochodowy Warszawa

Zanim zabierzemy się za przygotowanie elementów do lakierowania najpierw dokładnie czyścimy naprawiane elementy zmywaczem antysilikonowym. Kolejnym krokiem, który wykonuje lakiernik samochodowy Warszawa jest szlifowanie papierem ściernym (gradacja 150-240) miejsc przeznaczonych do naprawy.

Następnie zostaje nałożony 2-składnikowy podkład epoksydowy (jedna, pełna warstwa), a potem - jeśli zachodzi taka konieczność - szpachlowanie i szlifowanie na sucho specjalnymi siatkami (gradacja 80-240). Cienka warstwa podkładu epoksydowego jest nakładana na wyszlifowaną powierzchnię. Z kolei na wyschnięty epoksyd nałożony zostaje podkład wypełniający.

Po wyschnięciu podkładu jest on szlifowany przez lakiernik Warszawa na sucho papierami lub siatkami (gradacje od 360-1200). Następnie auto wstawione do kabiny jest maskowane antystatyczną folią lakierniczą, przetarcia do blachy są pokrywane cienką warstwą podkładu antykorozyjnego w aerozolu. Na koniec lakiernik samochodowy Warszawa nakłada lakier bazowy wodorozcieńczalny (zgodny z normami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego), a po wysuszeniu zostaje nałożony lakier bezbarwny UHS lub HS. Naprawiane elementy zabezpieczamy wysokiej jakości woskiem antykorozyjnym.

Opinie

Poniżej prezentujemy kilka z kilkudziesięciu opinii naszych klientów z wizytówki firmy na Google Maps.

Zobacz Wszystkie Opinie na Google
Krzysiek

Polecam! Naprawa wykonana szybko i profesjonalnie! Bardzo dobry i miły kontakt z firmą, telefoniczny jak i mailowy. Sugestie, doradztwo - ceni się takie rzeczy.

Damian [MUT]

Polecam serdecznie, naprawa powypadkowa z OC sprawcy wykonana profesjonalnie i szybko, zgodnie z podanym terminem. Bardzo dobry kontakt z firmą. Na czas naprawy został wypożyczony samochód zastępczy (bezproblemowo).

Maciej Kucharski

Wymiana zardzewiałego progu w Citroenie. Bardzo sprawna praca, w umówionym terminie samochód gotowy do odbioru. Miła obsługa, sprawny kontakt z właścicielem.

Lakierowanie samochodu Warszawa - solidne i tanie usługi lakiernicze wysokiej jakości

Jako doświadczony i dobry lakiernik Warszawa dysponujemy wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem - nowoczesnymi pistoletami Sata 5000HVLP oraz sprężarką śrubową firmy WALTER KOMPRESSORTECHNIK. Usługa lakierowania samochodu odbywa się w kabinie lakierniczej w temperaturze 25 st. C. Polakierowane samochody są suszone przez godzinę w temperaturze 60 st. C. Komputerowy mieszalnik lakierów wodorozcieńczalnych oraz spektrofotometr umożliwia nam dopasowanie idealnego koloru do auta, a w razie potrzeby - korekcję odcienia.

Auto jak nowe

Każdy dobry lakiernik samochodowy Warszawa wie, że dobry wygląd samochodu podnosi jego wartość. Dlatego warto postawić na profesjonalny serwis i zespół z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz profesjonalnych porad, których udzielą Państwu blacharz samochodowy Warszawa oraz lakiernik Warszawa (i okolice). Zapraszamy klientów z całego województwa mazowieckiego.

Lakiernik samochodowy Warszawa cennik - od 1993 na rynku

Ceny usług jakie świadczy lakiernik samochodowy Warszawa są uzależnione od zakresu uszkodzeń samochodu. Chcemy zapewnić jak najlepszą jakość i solidne wykonanie w dobrej cenie, dlatego zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci indywidualną wycenę. Jako firma blacharsko-lakiernicza zajmujemy się nie tylko blacharstwem samochodowym, ale również świadczymy usługi z zakresu lakiernictwa samochodowego Warszawa.

Jako lakiernik Warszawa posiadamy ponad 30 lat doświadczenia. W trakcie swojej pracy korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości. W naszym zakładzie wszystkie powłoki lakiernicze są nakładane z dużą dokładnością co sprawia, że końcowy efekt takiej pracy jest bardzo estetyczny i klienci są z niego zadowoleni.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług klienci otrzymują gwarancję, że wszystkie usługi lakiernicze Warszawa zostaną wykonane dokładnie, a cena nie będzie wygórowana. Oferta naszej firmy jest skierowana zarówno do osób fizycznych, jak również do firm. Powłoka jest również odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i jeżeli klienci będą odpowiednio dbali o lakier pojazdu, to będzie on wyglądać atrakcyjnie nawet przez wiele lat.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu lakiernictwa samochodowego Warszawa. Lakierowanie jest przez nas wykonywane w specjalnej kabinie przy użyciu profesjonalnych materiałów lakierniczych.

Takie postępowanie pozwala nam na zachowanie sterylnych warunków pracy. Dzięki temu położona przez lakiernik Warszawa powłoka jest idealnie gładka oraz pozbawiona drobnych wad na karoserii, które mogłyby mieć niekorzystny wpływ na trwałość powłoki.

W naszym warsztacie lakierniczym posiadamy również sprzęt, który pozwala na dosuszenie wszystkich warstw łącznie z lakierem malowanego elementu. Pozwala to na realizację przez lakiernik samochodowy Warszawa usługi charakteryzującej się wysoką jakością oraz na skrócenie czasu realizacji usługi w przypadku drobnych otarć i lakierowania pojedynczych elementów.

Zajmujemy się zarówno lakierowaniem karoserii zniszczonej i porysowanej w wyniku stłuczek i wypadków, jak również karoserią z widoczną korozją będącą skutkiem zużycia eksploatacyjnego poszczególnych elementów. Doskonałe wyposażenie warsztatu pozwala nam również na świadczenie usług pozwalających na regenerację reflektorów, zderzaków oraz innych elementów nadwozia.

Jak przebiega proces lakierowania samochodu w Warszawie?

Lakierowanie samochodu jest procesem składającym się z wielu etapów i wymaga ogromnej dokładności i staranności, jak również dużej wiedzy pracownika. Tylko te czynniki mogą zagwarantować osiągnięcie satysfakcjonującego rezultatu.

Pierwszym etapem jaki wykonuje lakiernik Warszawa jest odpowiednie przygotowanie karoserii do jej malowania. W kolejnym kroku karoserią należy oczyścić i odtłuścić, a następnie nałożyć specjalny podkład. Dopiero na tak przygotowany pojazd można nałożyć lakier bazowy oraz zabezpieczający.

Sposób lakierowania poszczególnych elementów pojazdu, który wybierze lakiernik samochodowy Warszawa w dużej mierze zależy od rozmiaru danego elementu. Mniejsze części często są demontowane przed malowaniem podczas gdy większe elementy poddaje się renowacji bez wcześniejszego zdejmowania ich z pojazdu.

Przygotowanie karoserii do malowania rozpoczyna się z reguły zdjęciem starego lakieru przy pomocy różnych materiałów ściernych - najczęściej przy pomocy papieru ściernego. Następnie starta powierzchnia jest myta i odtłuszczana za pomocą specjalnych preparatów do odtłuszczania lakieru. Następnie na odtłuszczoną powierzchnię nakłada się podkład i zostawia do wyschnięcia.

Dopiero po wyschnięciu podkładu lakiernik samochodowy Warszawa może przystąpić do lakierowania powierzchni odpowiednim lakierem. Ten etap również zajmuje trochę czasu, gdyż jednokrotne lakierowanie nie wystarczy. Po wyschnięciu lakieru właściwego trzeba dany element polakierować kolejny raz, tym razem bezbarwnym lakierem. Końcowym etapem lakierowania jest polerowanie, które ma zapobiec wystąpieniu jakichkolwiek nierówności i niedoskonałości na karoserii samochodu.

Lakierowanie pojazdu jest procesem skomplikowanym, dlatego nie należy powierzać lakierowania osobom niedoświadczony, gdyż może się okazać, że po takiej "naprawie" stan karoserii będzie nawet gorszy niż przed naprawą. Samodzielne lakierowanie również może być ryzykowna, a efekt niezadowalający, dlatego zamiast tracić czas i pieniądze lepiej od razu zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalistów takich jak lakiernik Warszawa z naszej firmy.

Dobry lakiernik Warszawa - dorabianie lakieru, naprawy lakiernicze i usługi

Każdy klient, który decyduje się na skorzystanie z naszych usług lakiernik Warszawa może mieć pewność, że powierza swój samochód specjalistom z dużym doświadczeniem i wiedzą. Doskonale radzimy sobie ze wszystkimi zleceniami, nawet z tymi najtrudniejszymi i najbardziej wymagającymi naprawami.

W przypadku prac blacharskich i lakierniczych to właśnie posiadania odpowiedniego doświadczenia jest kluczowe. W przypadku prac lakierniczych doświadczenie pracowników pomaga nie tylko w doborze odpowiedniego koloru lakieru, ale również w odpowiednim jego nałożeniu, tak aby nie pojawiły się żadne niedoskonałości i nierówności na karoserii, które będą widoczne gołym okiem i które będą psuły końcowy efekt.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie i umiejętności, co pozwala im na świadczenie wysokiej jakości usług. Te umiejętności w połączeniu z nowoczesnym zapleczem technicznym, z którego korzystają nasi pracownicy dają pewność, że każdy klient wyjdzie z naszego warsztatu zadowolony, a końcowy efekt naprawy spotka się z jego uznaniem.

Zadzwoń +48 602 307 916