Mieszalnia lakierów samochodowych Warszawa

Od kilku lat działa nasza mieszalnia lakierów Warszawa firmy MaxMeyer. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach lakierniczych i blacharskich. Kompleksowo zajmujemy się naprawami powypadkowymi.

mieszalnia lakierów w warszawie

Posiadamy również najnowszy system SPECTRAL WAVE 2.0

Dzięki własnej mieszalni możemy wielokrotnie korygować lakier w celu uzyskania odpowiedniego odcienia.Zmniejszamy do minimum czas naprawy.

mieszalnia lakierów warszawa
Skontaktuj się z nami - doradzimy i pomożemy

Nasza mieszalnia lakierów samochodowych Warszawa wyróżnia się najwyższą jakością świadczonych usług i atrakcyjnymi cenami. Oferujemy naszym Klientom szeroki zakres usług blacharskich i lakierniczych. Nasze usługi kierujemy do posiadaczy samochodów, firm działających w branży automotive i wszystkich tych, którzy są zainteresowani najwyższą jakością powłok lakierniczych.

Mieszalnia lakierów samochodowych Warszawa

  • Od 1993 na rynku
  • Naprawiamy wszystkie marki pojazdów
  • Najwyższa jakość usług i setki zadowolonych klientów
  • Naprawa aut z USA

Jesteśmy miłośnikami motoryzacji i znamy się na tajnikach tej branży. Cały czas poszerzamy naszą ofertę o dodatkowe usługi, dzięki czemu nasza mieszalnia lakierów Warszawa cieszy się opinią nowoczesnego i dobrze zaopatrzonego warsztatu. Specjalizujemy się w blacharstwie oraz lakiernictwie - wykonujemy niezbędne naprawy oraz prace konserwacyjne.

Nasza mieszalnia lakierów samochodowych Warszawa jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przyjechania do naszego warsztatu, żeby omówić warunki współpracy.

Mieszalnia Lakierów
Dobór lakieru
Korzyści
Dlaczego zaufały nam już setki klientów
Profesjonalizm

Doskonale znamy się na naszej pracy, dzięki czemu każda naprawa jest praktycznie niewidoczna dla oka. Wykonujemy naprawy blacharsko-lakiernicze zgodne z najwyższymi standardami.

Terminowość

Nasza mieszalnia lakierów samochodowych Warszawa poważnie traktuje każde zlecenie. Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów, oferujemy przejrzyste warunki współpracy i atrakcyjne ceny.

Najwyższa jakość

Korzystamy ze sprzętu i materiałów z górnej półki, dzięki czemu nie musimy obawiać się o efekty naszej pracy. Dokładamy wszelkich starań, żeby każda naprawa była wykonana najbardziej starannie.

Mieszalnia lakierów Warszawa

Pomagamy szybko zmienić wygląd pojazdu, usunąć wgniecenia lub ślady korozji. Profesjonalna mieszalnia lakierów samochodowych Warszawa to jeden z filarów naszej działalności. Dzięki temu, że posiadamy niezbędny sprzęt oraz kwalifikacje, jesteśmy w stanie samodzielnie wyremontować karoserię samochodu lub odnowić dowolne metalowe elementy. Świadczymy kompleksowe usługi, których elementem jest mieszalnia lakierów samochodowych Warszawa.

Kładziemy duży nacisk na to, żeby świadczyć usługi najwyższej jakości. Na lakierze widać nawet niewielkie niedoskonałości, ale nasza mieszalnia lakierów samochodowych Warszawa pozwala nam dobrać odpowiednie parametry powłoki lakierniczej. Jesteśmy w stanie uzyskać niemalże każdy kolor, a sam proces mieszania trwa najwyżej kilka chwil. Wykorzystujemy go podczas remontów blacharsko-lakierniczych, żeby dopasować kolor każdego elementu do pozostałych.

Jak działa mieszalnia lakierów samochodowych w Warszawie

Działamy na rynku usług blacharsko-lakierniczych od wielu lat. Nasza mieszalnia lakierów samochodowych Warszawa cieszy się uznaniem setek Klientów. Wykonujemy usługi blacharskie i lakiernicze dla Klientów indywidualnych oraz firm. Pomagamy w ocenie szkód i usunięciu śladów po stłuczkach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Stawiamy przede wszystkim na to, żeby nasi Klienci czuli satysfakcję z dokonanych przez nas napraw. Tym nasza mieszalnia lakierów Warszawa wyróżnia się na tle konkurencji.

Nasze usługi obejmują wykonywanie napraw blacharskich, takich jak usuwanie korozji, wymiana progów czy wspawanie brakujących elementów. Na naprawione miejsce należy nałożyć ochronną warstwę lakieru - zapobiega to korozji i pozwala na poprawę walorów estetycznych pojazdu. Ponieważ świadczymy usługi w sposób kompleksowy, są one znacznie tańsze, niż w przypadku specjalistów o wąskich specjalizacjach. Nasi fachowcy znają się na wszystkich etapach napraw blacharsko-lakierniczych. Jesteśmy znani jako mieszalnia lakierów samochodowych Warszawa, która trzyma się najwyższych standardów.

Wykonujemy zarówno małe, jak i kompleksowe naprawy. Nie są nam straszne auta, które uległy poważnemu wypadkowi. Zajmujemy się też konserwacją zardzewiałych elementów nadwozia i podwozia. Nasza mieszalnia lakierów Warszawa oferuje profesjonalne usługi w zakresie prac blacharsko-lakierniczych. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia warunków oraz zakresu współpracy. Każdy Klient jest dla nas równie ważny.

Zadzwoń +48 602 307 916