Blacharz samochodowy Warszawa naprawy blacharskie

Skorzystaj z ponad 30 lat naszego doświadczenia. Blacharz samochodowy Warszawa zapewniamy naprawy blacharskie na najwyższym poziomie. Posiadamy możliwość obsługi bezgotówkowej (z AC i OC naprawy powypadkowe) . Jako Auto-Efekt blacharz Warszawa działamy od 1993 i posiadamy setki zadowolonych klientów. Wszystkie naprawy blacharskie Warszawa w naszym warsztacie realizowane są profesjonalnie, perfekcyjnie i terminowo.

 • Od 1993 na rynku
 • Naprawiamy wszystkie marki pojazdów
 • Najwyższa jakość usług i setki zadowolonych klientów
 • Naprawa aut z USA
Skontaktuj się z nami - doradzimy i pomożemy

Blacharz samochodowy Warszawa

Jako blacharz samochodowy Warszawa warsztat Auto-Efekt działamy od 1993 roku i czas ten pozwolił nam wyrobić sobie dobre imię i miano solidnego serwisu napraw blacharskich Warszawa. Mamy nowoczesny sprzęt, kabinę lakierniczą i komputerowy mieszalnik lakierów. Wysoka jakość napraw gwarantowana!

Dzięki dużemu doświadczeniu jako blacharz Warszawa jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania, nawet tych trudnych i nietypowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy zakres naszych prac do konkretnego przypadku. W ramach naprawy zajmujemy się również sprowadzaniem różnego rodzaju części, dlatego jeśli okaże się to konieczne, zalecamy klientom wymianę uszkodzonego elementu na nowy lub na używany, ale w pełni sprawny.

blacharz samochodowy warszawa naprawy blacharskie i warsztat blacharstwo
4,8 na podstawie 68 opinii z Google
Zobacz opinie Zobacz galerię
Realizacje
Zobacz więcej
blacharz samochodowy warszawa
blacharstwo warszawa
naprawa bezgotówkowa
blacharz warszawa
naprawy blacharskie warszawa
warsztat blacharski warszawa
blacharstwo samochodowe warszawa
blacharka samochodowa
Korzyści
Dlaczego zaufały nam już setki klientów
Działamy terminowo i profesjonalnie

Sprawnie, skutecznie i szybko poradzimy sobie z każdym uszkodzeniem w temacie jakim jest blacharstwo samochodowe Warszawa.

Ponad 30 lat na rynku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i setki wykonanych napraw jako blacharz Warszawa.

Solidna i wysoka jakość potwierdzona certyfikatami

Działamy profesjonalnie i rzetelnie oraz zapewniamy obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Dobry blacharz Warszawa cennik

Jesteśmy firmą, która od lat świadczy swoim klientom usługi takie jak naprawy blacharskie Warszawa. Cennik jest uzależniony indywidualnie dla danego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu, wycenimy, pomożemy i doradzimy. Dotyczy to przede wszystkim zleceń z zakresu blacharstwa oraz lakiernictwa samochodowego. Zajmujemy się zarówno naprawą i lakierowaniem całych pojazdów, jak również pojedynczych elementów.

Wszystkie usługi wykonuje blacharz samochodowy Warszawa, który mają do swojej dyspozycji nowoczesne zaplecze techniczne. Dzięki temu każdy klient ma gwarancję, że wykonywane przez nas usługi będą na najwyższym poziomie i samochód po naprawie, będzie wyglądał dokładnie tak samo jak przed wypadkiem czy stłuczką.

Naprawy blacharskie Warszawa

Posiadany sprzęt do napraw blacharskich

 • rama naprawcza
 • migomat do spawania stali oraz aluminium
 • lutospawarka do lutowania twardego spoiwem CuSi (technologia lutospawania została przygotowana w szczególności dla przemysłu samochodowego, w którym jednym z głównych parametrów jest ochrona antykorozyjna połączonych elementów podczas lutospawania nie uszkadzamy oryginalnej warstwy ocynku.)
 • rozpieracze hydrauliczne
 • mikroprocesorowa zgrzewarka punktowa
 • osprzęt do naprawy blach w profilach zamkniętych(spotter GYSPOT)
 • jako blacharz Warszawa posiadamy również narzędzia do napraw panelowych EZ-Dent

Opinie

Poniżej prezentujemy kilka z kilkudziesięciu opinii naszych klientów z wizytówki firmy na Google Maps.

Zobacz Wszystkie Opinie na Google
Krzysiek

Polecam! Naprawa wykonana szybko i profesjonalnie! Bardzo dobry i miły kontakt z firmą, telefoniczny jak i mailowy. Sugestie, doradztwo - ceni się takie rzeczy.

Damian [MUT]

Polecam serdecznie, naprawa powypadkowa z OC sprawcy wykonana profesjonalnie i szybko, zgodnie z podanym terminem. Bardzo dobry kontakt z firmą. Na czas naprawy został wypożyczony samochód zastępczy (bezproblemowo).

Maciej Kucharski

Wymiana zardzewiałego progu w Citroenie. Bardzo sprawna praca, w umówionym terminie samochód gotowy do odbioru. Miła obsługa, sprawny kontakt z właścicielem.

Warsztat blacharski Warszawa

Nasz warsztat blacharski Warszawa został założony w 1993 roku. Nasza firma dysponuje solidnym i profesjonalnym zapleczem technicznym, a wszystkie wykorzystywane przez nas urządzenia posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Pozwala to na oferowanie naszym klientom szerokiego zakresu usług jako blacharz samochodowy Warszawa obejmującego nie tylko blacharstwo, ale również lakiernictwo. Dodatkowo w ofercie naszej firmy znajdują się również inne dodatkowe usługi takie jak naprawy bezgotówkowe oraz lakiernik Warszawa.

Wszyscy klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług mogą liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm. Realizowane przez nas usługi charakteryzują się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. Naszą ofertę blacharz samochodowy Warszawa kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm.

Blacharstwo samochodowe Warszawa

Korzystanie z usług świadczonych przez naszą firmę ma wiele zalet. Przede wszystkim decydując się na skorzystanie z naszej oferty klienci mają pewność, że usługi zostały wykonane przez pracowników dysponujących odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Są to czynniki niezwykle istotne i niezbędne do tego, aby końcowy efekt naprawy był zadowalający. Każdy nasz klient może liczyć na wysoką jakość przeprowadzonej naprawy oraz na to, że wygląd jego pojazdu zostanie przywrócony do stanu sprzed wypadku.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że samo doświadczenie i wiedza, jakie posiada blacharz Warszawa nie byłyby wystarczające, gdyż do przeprowadzenia odpowiedniej naprawy często potrzebny jest profesjonalny sprzęt. Na szczęście w naszej firmie dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym i posiadamy wszelkie maszyny, które mogą okazać się niezbędne do wykonania naprawy.

To wszystko sprawia, że jako dobry blacharz samochodowy Warszawa jesteśmy w stanie podjąć się każdej naprawy z zakresu blacharstwa i zrealizować ją w taki sposób, żeby klient był zadowolony z osiągniętego rezultatu.

Wykonujemy naprawy i usługi blacharskie od ponad 30 lat

Blacharstwo samochodowe Warszawa jest jedną z podstawowych usług oferowanych przez naszą firmę. Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy są nie tylko odpowiednio wykwalifikowani, ale również posiadają duże doświadczenie w branży, co przekłada się na najwyższą jakość naszych usług. Wszystkie naprawy blacharskie w Warszawie realizujemy z dużą dokładnością - jesteśmy w stanie idealnie spasować poszczególne elementy oraz przywrócić idealny kształt powierzchni każdego pojazdu.

Dzięki temu naprawiony przez nas samochód będzie wyglądać dokładnie tak samo, jak przed wypadkiem czy stłuczką, które spowodowały konieczność naprawy. Przywrócenie samochodowi poprzedniego wyglądu jest naszym głównym celem podczas realizacji napraw blacharskich.

Dobry i tani blacharz Warszawa chcąc nie pozostać w tyle powinien z uwagą śledzić pojawiające się nowinki z dziedziny motoryzacji. Większość klientów oddając samochód do serwisu ma pełne zaufanie tj. wie, że np. blacharz podejdzie do naprawy profesjonalnie. Warszawa i okolice jest miejscem gdzie firma świadczy swoje usługi. Dlatego doświadczony i solidny blacharz w Warszawie jest praktycznie na wyciągnięcie ręki.

Nasi pracownicy posiadają nie tylko duże doświadczenie i umiejętności, ale dysponują również odpowiednim sprzętem, który mogą wykorzystywać w trakcie napraw. Posiadamy m.in. profesjonalne ramy blacharskie, które pozwalają nam na wyprostowanie nadwozia pojazdów. Dodatkowo nasze wyposażenie obejmuje najlepsze spawarki, podnośniki, wyciągarki, młotki blacharskie oraz wiele innych narzędzi, które nie tylko ułatwiają naszą pracę, ale również przyczyniają się do polepszenia jej jakości.

Swoją ofertę blacharz samochodowy Warszawa kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, ale również do firm posiadających samochody służbowe dla pracowników, flotę pojazdów czy samochody transportowe. Każdy klient może liczyć na fachową obsługę, skuteczną naprawę oraz atrakcyjne warunki cenowe.

Blacharz samochodowy Warszawa - sprawdzony serwis blacharski

Próby samodzielnej regeneracji karoserii pojazdu praktycznie zawsze kończą się niepowodzeniem, dlatego nie warto tracić czasu na niesprawdzone rozwiązania, które prowadzą jedynie do tego, że niepotrzebnie traci się czas i pieniądze. Rezultat takich działań i tak nie będzie zadowalający. Zamiast tego najlepiej od razu zdecydować się na pomoc. Dobry i tani blacharz samochodowy Warszawa sprawi, że Twój samochód będzie nie tylko sprawny, ale odzyska również dawny wygląd.

Jako warsztat blacharski posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu napraw blacharskich i lakierniczych i korzystamy z najlepszego i sprawdzonego sprzętu. Nasze naprawy blacharskie w Warszawie wykonujemy nie tylko dobrze, ale również w możliwie najkrótszym terminie, gdyż zależy nam na tym, aby nasi Klienci szybko otrzymali sprawny i naprawiony samochód.

Na co zwrócić uwagę szukając dobrego i taniego blacharza w Warszawie

W dzisiejszych czasach w każdym mieście znajduje się wiele różnych warsztatów blacharskich. Nie należy jednak wybierać warsztatu blacharskiego w Warszawie na chybił trafił bez zrobienia wcześniejszego rozpoznania. Zanim wybierzemy konkretny warsztat dobrze jest poznać konkretnego fachowca jakim jest blacharz samochodowy Warszawa, któremu będziemy mogli zaufać. Pamiętajmy o tym, że dobry blacharz Warszawa musi mieć odpowiednie doświadczenie i doskonale znać się na samochodach. Powinien być w stanie naprawić elementy, które uległy korozji, a także naprostować mniejsze lub większe wgniecenia.

Jeżeli szukasz dobrego warsztatu, to masz szczęście, bo właśnie udało Ci się go znaleźć. W naszej firmie pracują wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Chętnie odpowiedzą oni na wszystkie pytania z zakresu blacharstwa samochodowego i doradzą w doborze poszczególnych elementów do samochodu. Dzięki temu wszyscy nasi klienci opuszczają nasz warsztat nie tylko z naprawionym samochodem, ale również w doskonałych humorze.

W mieście Warszawa znajduje się większość dobrych warsztatów i zakładów blacharskich, a jednym z nich jest AUTO-EFEKT. Warto podjechać kilka kilometrów, by być w 100 procent pewnym profesjonalnej naprawy samochodu. Dotychczasowi, jak i nowi klienci są zadowoleni z wysokiego poziomu obsługi i wysokiej jakości wykonywanych usług firmie.

Zadzwoń +48 602 307 916