Regeneracja reflektorów Warszawa polerowanie i naprawa lamp samochodowych

Regeneracja reflektorów Warszawa to mechaniczne usunięciu zmatowiałej uszkodzonej powierzchni reflektora samochodowego i napawanie na gorąco nowej warstwy lotnego polipropylenu. Jesteśmy na rynku od 1993 roku. Wieloletnie doświadzcenie oraz terminowość i rzetelne podejście zapewniają najwyższą jakość usługi regeneracji i polerowania reflektorów warszawa.

Regeneracja lamp samochodowych Warszawa to proces, który przywraca fabryczną odporność na czynniki atmosferyczne w odróżnieniu od polerowania która regeneruje reflektor na krótki okres.

Skontaktuj się z nami - doradzimy i pomożemy

Regeneracja reflektorów Warszawa - naprawa lamp samochodowych

Warstwa wierzchnia regenerowanego reflektora jest utwardzona poprzez nałożenie powłoki, która na gorąco łączy się z regenerowanym kloszem.

Proces naprawy i regeneracji reflektorów w Warszawie wykonywany jest zwykle bez konieczności demontażu lamp i trwa od 2 do 4 godz. Taki proces regeneracji przywraca fabryczny wygląd reflektora na bardzo długo. Jeśli potrzebujesz pomocy takiego specjalisty jak blacharz samochodowy Warszawa lub też chcesz wykonać lakierowanie samochodu - skorzystaj z usług naszego lakiernik Warszawa.

regeneracja reflektorów warszawa polerowanie naprawa lamp samochodowych
4,7 na podstawie 59 opinii z Google
Zobacz opinie Zobacz galerię
Zadzwoń +48 602 307 916