Wymiana szyb samochodowych Warszawa

Zajmujemy się wymianą szyb samochodowych Warszawa. Wymiana auto szyby przebiega sprawnie i profesjonalnie. Jesteśmy na rynku od 1993 i posiadamy setki zadowolonych klientów. W ramach kompleksowej naprawy powypadkowej zajmujemy się również wymianą szyb samochodowych Warszawa i okolice. Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy szybką i solidną wymianę

  • szyby przedniej, czołowej
  • szyby tylnej z ogrzewaniem lub bez
  • szyb bocznych

Dodatkowym atutem w naszej firmie jest możliwość profesjonalnego zlikwidowania korozji wokół obrysu szyby

W serwisie który zajmuje się tylko wymianą szyb tego nie zrobicie! Jak wygląda ten proces?
  • wycięcie szyby
  • po wycięciu oglądamy szybę czy nie posiada odprysków, nie jest rozwarstwiona , nie jest zbyt mocno "wypiaskowana" jeżeli nie posiada takich wad
  • możemy ją wkleić ponownie po naprawie blacharsko lakierniczej
  • usuwany wszelkie ogniska korozji na obrysie szyby jeżeli zachodzi koniecznośc wycinamy zbyt skorodowany materiał i wstawiamy "łatki"
  • zapezpieczamy antykorozyjnie i lakierujemy obrys szyby
  • wklejamy szybę

Dzięki tak przeprowadzonej naprawie problem korozji nie wraca przez długi czas. Częstym błędem jest wklejenie szyby na skorodowaną powierzchnię w niedługim czasie powoduje naprężenia i pęknięcie wstawionej szyby.

wymiana szyb samochodowych warszawa
4,8 na podstawie 68 opinii z Google
Zobacz opinie Zobacz galerię

Wymiana szyb samochodowych Warszawa

Od ponad 30 lat zajmujemy się naprawami powypadkowymi oraz wymianą szyb samochodowych Warszawa. Dodatkowo systematycznie wzbogacamy swoją wiedzą i umiejętności o nowe rozwiązania technologiczne, które następnie wykorzystujemy w naszej pracy. Wymienione przez nas szyby gwarantują pełne bezpieczeństwo jazdy.

Wymiana szyb samochodowych Warszawa wykonamy szybko i sprawnie. Proponowane przez nas szyby to doskonały wybór w rozsądnej cenie. Każde powierzone nam zadanie traktujemy poważnie i pracujemy sumiennie oraz dokładnie, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że wyjdą z naszego serwisu zadowoleni, a ich pojazd będzie w pełni sprawni. Kładziemy duży nacisk na wysoką jakość usług, jak również na bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Dlatego jeśli masz jakiś problem z szybami w swoim samochodzie i przyda Ci się pomoc profesjonalistów - czekamy na Ciebie w naszym serwisie. Z pewnością nie pożałujesz swojego wyboru.

Czy po ostatniej podróżny stan Twoich szyb pozostawia wiele do życzenia? A może któraś z szyb samochodowych wymaga wymiany? Jeśli tak, to trafiłeś w dobre miejsce. Obejrzymy samochód i zaproponujemy najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie. Jeżeli uszkodzenie jest zbyt duże i niebezpieczne to wymagana jest wymiana szyb samochodowych Warszawa, aby można było poruszać się bezpiecznie po drodze. Oczywiście najpierw poinformujemy Cię o naszych ustaleniach i dopiero po Twojej akceptacji zaproponowanego rozwiązania przystąpimy do dalszej pracy. Twoje zaufanie jest dla nas ważne i z pewnością go nie nadużyjemy.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem z dużym doświadczeniem co sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się wymiany szyb szamochodowych w samochodzie dowolnej marki. Współpracujemy z doświadczonymi dostawcami szyb samochodowych i w naszej pracy wykorzystujemy szyby pochodzące od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wymieniona u nas szyba będzie bardzo dobrej jakości.

W pierwszej kolejności przeprowadzamy rzetelną ocenę szkód i wstępną wycenę kosztów wymiany szyb samochodowych Warszawa. O wszystkim Cię informujemy i nie przystąpimy do żadnych dalszych działań bez Twojej akceptacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci chcą znać zakres niezbędnych czynności i ich koszt przed przystąpieniem przez nas do wymiany i im to zapewniamy. Z nami nasi klienci nie muszą się o nic martwić, gdyż chętnie udzielimy im wszystkich informacji i odpowiemy na nurtujące ich pytania.

Wymiana auto szyby Warszawa

Niewielkie uszkodzenie przedniej szyby może zakłócać widok drogi i przeszkadzać kierowcy w prowadzeniu pojazdu. Wpływa ono również na obniżenie nośności szyby, co może prowadzić do dalszego jej pękania. Dlatego jeśli Twoja szyba jest pęknięta po stłuczce lub pojawił się odprysk od przykładowego kamienia nie zwlekaj z wizytą w serwisie.

Nowoczesne technologie dostępne w dzisiejszych czasach pozwalają na rozwiązywanie różnych skomplikowanych problemów, do których należy m.in. uszkodzenie szyby samochodowej. W naszym warsztacie szybko i sprawnie wymienisz szyby samochodowe w aucie. Szyba to podstawowy element zapewniający bezpieczeństwo w aucie, dlatego ważne jest, aby auto szyba była w pełni sprawna i bez uszkodzeń. Dzięki nowoczesnym technologiom i dostępnym środkom mamy do dyspozycji rozwiązania, które pozwalją na szybką wymianę szyby samochodowej.

Posiadamy spore doświadczenie w wymianie szyb samochodowych Warszawa, dlatego polecamy stosowane przez nas metody. Wykonanie naprawy w profesjonalnym serwisie daje gwarancję jakości i trwałości naprawy przez długi okres eksploatacji pojazdu. Dzięki wymianie szyb samochodowych nowoczesnymi metodami okres eksploatacji samochodu jest znacznie wydłużony, a dodatkowo minimalizuje się w ten sposób wydatki na eksploatację.

Wymiana szyb samochodowych w Warszawie

Wymiana szyb samochodowych Warszawa jest postępowaniem, które bardzo często jest zalecane przy uszkodzeniach szyb. Niestety przy wielu uszkodzeniach nie zawsze możliwa jest naprawa i dla bezpieczeństwa lepiej wymienić całą szybę. Kolizja, wypadek drogowy czy inne zdarzenie może prowadzić do takiego uszkodzenia szyby (stłuczenia, pęknięcia czy innego uszkodzenia), że naprawa zwyczajnie nie będzie możliwa do przeprowadzenia. W takiej sytuacji konieczna staje się wymiana uszkodzonego elementu na nowy, pochodzący od producenta. Zakup nowego elementu wiąże się również z jego montażem w samochodzie - z tej usługi możesz oczywiście skorzystać w naszym serwisie.

Auto szyby Warszawa - wymiana szyby przedniej, tylnej, bocznych

Nasz serwis specjalizuje się w kompleksowych usługach związane z wymianą uszkodzonej szyby na nową. Montaż nowej szyby samochodowej obejmuje pełen zakres prac, łącznie z wymianą uszczelek, a także z czyszczeniem i konserwacją wszystkich elementów.

Jeżeli miałeś pecha i uczestniczyłeś w wypadku samochodowym, na Twój samochód spadła bryła lodu z dachu i uszkodziła szybę, albo miało miejsce inne zdarzenie, które doprowadziło do poważnego uszkodzenia szyby w Twoim samochodzie, to możesz liczyć na nasze wsparcie. Dzięki naszym usługom Twój samochód szybko odzyska pełną sprawność.

Wiemy, że naszym klientom zależy na krótkim terminie realizacji usługi, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zastąpić uszkodzoną szybę nowym elementem w możliwie najkrótszym okresie czasu. Ty również możesz wpłynąć na skrócenie tego okresu. Wystarczy jedynie, że przed wizytą w serwisie skontaktujesz się z nami i uprzedzisz nas o swojej wizycie. Dzięki temu będziemy wiedzieć, jaka szyba będzie potrzebna i będziemy się mogli odpowiednio przygotować. Tak przygotowani będziemy oczekiwać na Twoje pojawienie się w naszym serwisie. Samo wstawienie nowej szyby nie powinno nam w takiej sytuacji zająć więcej niż kilkadziesiąt minut.

Zadzwoń +48 602 307 916