Naprawy lakiernicze

Lakiernik Z Gwarancją Jakości

Współpraca z renomowanym producentem i ścisłe stosowanie zaleceń przy użyciu najwyższej jakości materiałów umożliwia profesjonalne naprawy lakiernicze. Dzięki doskonałej współpracy naszego zespołu będą mogli się Państwo cieszyć świetnym wyglądem naprawionych elementów nadwozia.

Jak działamy?
Zanim zabierzemy się za przygotowanie elementów do lakierowania najpierw dokładnie czyścimy naprawiane elementy zmywaczem antysilikonowym. Kolejnym krokiem jest szlifowanie papierem ściernym (gradacja 150-240) miejsc przeznaczonych do naprawy. Następnie zostaje nałożony 2-składnikowy podkład epoksydowy (jedna, pełna warstwa), a potem – jeśli zachodzi taka konieczność – szpachlowanie i szlifowanie na sucho specjalnymi siatkami (gradacja 80-240). Cienka warstwa podkładu epoksydowego jest nakładana na wyszlifowaną powierzchnię. Z kolei na wyschnięty epoksyd nałożony zostaje podkład wypełniający.

Po wyschnięciu podkładu jest on szlifowany na sucho papierami lub siatkami (gradacje od 360-1200). Następnie auto wstawione do kabiny jest maskowane antystatyczną folią lakierniczą, przetarcia do blachy są pokrywane cienką warstwą podkładu antykorozyjnego w aerozolu. Na koniec zostaje nałożony lakier bazowy wodorozcieńczalny (zgodny z normami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego), a po wysuszeniu zostaje nałożony lakier bezbarwny UHS lub HS. Naprawiane elementy zabezpieczamy wysokiej jakości woskiem antykorozyjnym.

  • lakier
  • lakier

Sprzęt
Dysponujemy wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem – nowoczesnymi pistoletami Sata 5000HVLP oraz sprężarką śrubową firmy WALTER KOMPRESSORTECHNIK. Usługa lakierowania odbywa się w kabinie lakierniczej w temperaturze 25 st. C. Polakierowane samochody są suszone przez godzinę w temperaturze 60 st. C. Komputerowy mieszalnik lakierów wodorozcieńczalnych oraz spektrofotometr umożliwia nam dopasowanie idealnego koloru do auta, a w razie potrzeby – korekcję odcienia.

Auto jak nowe
Dobry wygląd samochodu podnosi jego wartość. Dlatego warto postawić na profesjonalny serwis i zespół z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz profesjonalnych porad, których udzielą Państwu blacharz oraz lakiernik. Warszawa (i okolice) – zapraszamy klientów z calego województwa mazowieckiego.

Kontakt:

tel.22 722 09 42

kom. 602 307 916

email: biuro@autoefekt.pl

ul.Mickiewicza 16
05-082 Blizne Jasińskiego

Mapa dojazdu

Zapisz szybko nasze dane, skanując kod QR

Odwiedź nas na facebooku