Naprawy blacharskie

Doświadczony Blacharz Z Nowoczesnym Wyposażeniem

Blacharz chcąc nie pozostać w tyle powinien z uwagą śledzić pojawiające się nowinki z dziedziny motoryzacji. Większość klientów oddając samochód do serwisu ma pełne zaufanie tj. wie, że np. blacharz podejdzie do naprawy profesjonalnie. Warszawa i okolice jest miejscem gdzie firma świadczy swoje usługi. Dlatego doświadczony i solidny blacharz jest praktycznie na wyciągnięcie ręki. W mieście Warszawa znajduje się większość dobrych zakładów blacharskich, a jednym z nich jest AUTO-EFEKT. Warto podjechać kilka kilometrów, by być w 100 procent pewnym profesjonalnej naprawy samochodu. Dotychczasowi, jak i nowi klienci są zadowoleni z wysokiego poziomu obsługi i wysokiej jakości wykonywanych usług firmie. Wszystkie naprawy realizowane są profesjonalnie, perfekcyjnie i terminowo.
Istniejemy od 1993 roku i czas ten pozwolił nam wyrobić sobie dobre imię i miano solidnego serwisu napraw powypadkowych. Mamy nowoczesny sprzęt do napraw blacharskich. Wysoka jakość napraw gwarantowana!

Posiadany sprzęt do napraw blacharskich.
  • rama naprawcza.
  • migomat do spawania stali oraz aluminium.
  • lutospawarka do lutowania twardego spoiwem CuSi (technologia lutospawania została przygotowana w szczególności dla przemysłu samochodowego, w którym jednym z głównych parametrów jest ochrona antykorozyjna połączonych elementów podczas lutospawania nie uszkadzamy oryginalnej warstwy ocynku.)
  • rozpieracze hydrauliczne.
  • mikroprocesorowa zgrzewarka punktowa.
  • osprzęt do naprawy blach w profilach zamkniętych(spotter GYSPOT).
  • narzędzia do napraw panelowych EZ-Dent
Kontakt:

tel.22 722 09 42

kom. 602 307 916

email: biuro@autoefekt.pl

ul.Mickiewicza 16
05-082 Blizne Jasińskiego

Mapa dojazdu

Zapisz szybko nasze dane, skanując kod QR

Odwiedź nas na facebooku